SOSYAL DONATILAR

HOBİ
BAHÇESİ
Doğayı seviyoruz sizin de sevdiğinizi biliyoruz. Modern devirde, büyük şehirlerde apartman dairelerinde bahçeden topraktan uzak yaşamlar sürmemeniz için yeşil alanlar ile birlikte her daire için 20 m2 hobi bahçeleri oluşturduk. Bahçe ile toprakla uğraştığınızda mutlu olacak kendi yetiştirdiğiniz ürünleri tükettiğinizde bir şey üretip faydasını görmenin hazzını yaşayacaksınız. Böylece tohumdan sebzeye tarım ürünlerinin nasıl yetiştiğini öğrenerek, mutfağınızın sebze ve yeşillik ihtiyacının bir kısmını kendiniz yetiştirme şansı bulurken, üretmenin ve kendi yetiştirdiğiniz ürünleri tüketmenin mutluluğunu keşfetme şansını yakalayacaksınız. Sanki bir terapi seansına girmiş gibi bahçe ve toprakla uğraşarak şehir hayatının stresinden gerginliğinden kolayca kurtulacaksınız.
ÇOCUKLARA ÖZEL
RESİM
ODALARI
Boş vakitlerinizi renkli bir şekilde geçirmek isterseniz bu alan tam size göre. Hayallerinizi kağıda dökün ve kendinizle baş başa kalın.
UZAY
BİLİMLERİ
ODASI
Galaksiyi keşfetmeye hazır olun. Golden Center 3’te istediğiniz zaman uzayı gözlemleyip araştırabileceksiniz.
EL
SANATLARI
ATÖLYESİ
El becerilerinizi sergileyebileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve boş vakitlerinizi en keyifli şekilde değerlendirebileceğiniz atölyeler sizler için Golden Center 3’te...
FITNESS
SALONU

Sizin ve çocuklarınızın sağlıklı gelişimi için her şeyi düşündük.

Modern spor salonu ile fitness çalışmalarınızı yapabilir, açık havada bulunan basketbol ve futbol sahalarında çocuklarınızın keyifli çekişmelerine eşlik edebilirsiniz.

Yürüme parkurlarında komşularınızla huzurlu akşam yürüyüşleri yapabilirsiniz.

MÜZİK
ODASI
Müziğin ritmine kendinizi bırakın ve keyifli zaman geçirmenin tadını çıkarın. Hem öğrenin hem yeteneklerinizi keşfedin.
TÜRK & FİN
HAMAMI
SAUNA
Buhar sıcağı son zamanlarda kanser ve enfeksiyon hastalıklarına karşı kullanılan terapilerden birisi buhar sıcağı ve buhar banyolarıdır.
ERKEK & BAYAN
YÜZME
HAVUZU

Kapalı alanlarda kadın erkek ayrı yüzme havuzları ile yüzmenin keyfini çıkarın. Yüzme bütün yaşlar için mükemmel bir aktivitedir. Yüzme bütün vücudun hareket ettiği ve sakatlık riskinin diğer sporlara göre çok az olduğu bir egzersizdir. Vücudu güçlendirir ve metabolizmayı hızlandırır.

Su sakinlik ve dinginlik veren, vücut ağrılarını hafifletmede yardımcı olan en rahatlatıcı araç olarak kabul ediliyor. Sizde rahatlamak için ister yüzmenin keyfini çıkarın, ister Türk hamamında şifa bulun.

PLATES
SALONU
Plates egzersizlerinizi yapabileceğiniz yenilikci ortam.
FUTBOL VE
BASKETBOL
SAHASI
Futbol ve basketbol sahaları ile evinizden uzaklaşmadan sosyal aktivite yapma imkanı Golden Center 3 te
AMFİ
TİYATRO
Amfi Tiyatro da açık hava gösterileri ile ailecek sosyal aktivite yapabilirsiniz.
OYUN
ALANLARI
En değerli varlığımız çocuklarımız için oyun alanları tasarladık. Açık havada sağlıklı aktiviteler yapabilecekleri çocuk park alanları ile çocuklarınız ve sizin kaliteli vakit geçirebilmeniz için tüm imkanları sağladık.
Satış Ofisi: Cumhuriyet Mah. A. Türkeş Bulvarı Y.Selim Cd. No:1 İldem KAYSERİ
BİLGİ TALEP FORMU