GOLDEN CENTER 3

MUTFAK

Konforunuz ve mutluluğunuz için tüm detayların düşünüldüğü, renk ve stil uyumuyla şıklığından taviz vermeyen bir mutfak. Kulplar, batarya, çöp kovası, tezgah arası aksesuar, dolap içlerindeki tüm mekanizmalar; hepsi siyah, hepsi modern.

Üstelik kademeli açılan dolap kapakları, tezgah altındaki tüm alanları dışarı çıkartıp eğilmeden çalışmanızı sağlayan mekanizmalar, sessizce açılıp kapanan çekmece ve dolaplar, ocağınızın hemen altında şişelik ve dünyaları sığdırabileceğiniz boy kiler; hepsi bu mutfakta.

Aydınlatmalı iç çekmeceler, tezgah üstünü aydınlatan özel LED ışıklar, mutfak mobilyalarınızı hoparlöre çeviren bluetooth sistemi ile yemek yapmak ve mutfakta vakit geçirmek artık günün en keyifl i zamanları olacak.

ŞIK KONFORLU VE İŞLEVSEL

Konforunuz ve mutluluğunuz için tüm detayların düşünüldüğü, renk ve stil uyumuyla şıklığından taviz vermeyen bir mutfak.

BANYO

Mutfağınızdaki renk uyumu banyoda da devam ediyor. Siyah batarya, siyah çekmece içi aksesuarlar, tezgah altında ve yanında depolama alanları, aynaya eklenen buğu çözücü rezistans ile buharlanmayan ayna ve sizin için düşünülmüş daha birçok detay banyonuza konfor katıyor.

YENİ VE ÇOK KEYİFLİ

Eski banyonuzu artık unutun! Sizi Golden Center 3 ile hayatınıza girecek yepyeni bir banyo ile tanıştıralım.

GARDIROP

Dışarı çıkarken siz sadece şıklığınıza odaklanın, diğer detayları gardırobunuza bırakın. Elbiselerinizi kolayca aşağıya indirebileceğiniz gardırop asansörü, dolap içi aydınlatma sistemleri, kravat ve fularlarınızı kırışmadan asabileceğiniz mekanizmalar, pantolon ve aksesuarlarınız için özel çözümler gardırobunuzda sizi bekliyor.

DÜZENLİ VE ÖZENLİ

Gardırobunuzun özel donanım ve aksesuarları sayesinde tüm eşyalarınıza gereken özeni gösterir ve aradığınızı kolayca bulursunuz.

VESTİYER

Bütün eşyalarınızı sığdırabileceğiniz bir vestiyer hayal edin. İhtiyacınız olan her şey, konfor ve göz alıcı şıklığıyla elinizin altında. Yukarıdaki eşyalarınıza uzanmak askı asansörü sayesinde çok kolay ve kullanışlı. Ayakkabılarınız için tasarlanmış özel rafl ar sayesinde daha fazla eşyayı tek bir yerde toplamanız mümkün.

Satış Ofisi: Cumhuriyet Mah. A. Türkeş Bulvarı Y.Selim Cd. No:1 İldem KAYSERİ
BİLGİ TALEP FORMU